http://utrzymanie-czystosci.pl

Firma sprzątająca Wrocław CLEANING COMPANY

http://utrzymanie-czystosci.pl

Firma sprzątająca Cleaning Company działa na rynku od 20 lat. Jako profesjonalna firma sprzątająca, oferując Państwu usługi kompleksowe, możemy zapewnić takie działania, które łącząc odpowiednio dobraną kadrę pracowniczą, sprzęt do utrzymania czystości i technologie sprzątania, pozwolą obsłużyć wszelkie znajdujące się w konkretnym obiekcie pomieszczenia.
Porządek wokół budynku jest dla wielu osób wizytówką Państwa firmy. Z tego powodu chcemy zaproponować nasze usługi postaramy się, żeby także obszar dookoła budynku prezentował się czysto.
Podejmując się kompleksowego utrzymania czystości na Państwa terenie zewnętrznym oferujemy:zamiatanie chodników, parkingów i dróg dojazdowych w zależności od potrzeby i wielkości terenu ręcznie lub z użyciem samojezdnych zamiatarek ulicznych, zbieranie i segregację śmieci, którą możemy uzupełnić o wywóz nieczystości z Państwa terenu.
Oferujemy także pielęgnację trawników, która polega na regularnym koszeniu, grabieniu trawy, zbieraniu śmieci i nieczystość oraz odśnieżanie wejść do budynków, chodników, parkingów i dróg dojazdowych w zależności od potrzeb ręcznie lub przy użyciu sprzętu do odśnieżania.

Kategorie

Firmy i usługi - Sprzątanie
Dom i ogród - Sprzątanie
Firmy i usługi - Dezynsekcja
Dom i ogród - Mieszkania
Firmy i usługi - Pozostałe
Miasta i regiony - Dolnośląskie - Wrocław
Według domeny - Pl
Strony według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Firma sprzątająca, Sprzątanie, Utrzymanie czystości, Serwis porządkowy, Pranie dywanów, Mycie okien, Sprzątanie pobudowlane

Wyróżnione strony

Firma sprzątająca Wrocław

Informacje

Numer ID strony: 11169/10576, Status strony: aktywna od 25/02/2019 10:36, Typ strony: wyróżniona od 24/02/2019 08:12, Data dodania: 24/02/2019 08:12, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 1, odsłon: 137

 Powrót  Drukuj